Моля влезте в своя акаунт за да разберете и за да общувате свободно или се регистрирайте от бутона долу. Благодаря от екипа на PROdata.

Join the forum, it's quick and easy

Моля влезте в своя акаунт за да разберете и за да общувате свободно или се регистрирайте от бутона долу. Благодаря от екипа на PROdata.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Сайт с 3D дизайн!

    Administrator
    Administrator
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 95
    Join date : 2009-11-28

    Сайт с 3D дизайн! Empty Сайт с 3D дизайн!

    Post by Administrator Sat Nov 28, 2009 3:18 am

    Още от както ми прекараха интерент се заинтерисувах за това как се правят сайтове. Намерих доста информация и съответно тя не остана неизпробвана. Може да се каже, че съм изля с кориците това което съм намерила за направата на един сайт. Е следкато вече бях научила всичико време беше и да пробвам, започнах да гледа за разни програмки, от най простите до по сложни и така скоро започнах да правя разни сайтове, е не много хубави, но никой в началото не прави хубав сайт нали? Следкато се усъвършенстам започнах да правя и хубави сайтове. Но разбарах, че ако искаш един сайт да е с хубав изглед и всичко да му е наред трябва да използваш повече от една програма. Колкото и по добри да ги правят програмите все нещо им липсва и трябва сам да си го напрвиш.

    Следкато изучих всичико или почти всичко е май точната дума, защото колокото и да учиш винаги има нещо, което незнаеш, реших да пробвам нещо по друдно от разни си html кодове и други такива. Направи ми впечатление един сайт, който е с 3D дизайн, зажалост не мога да дам линк към сайта, защото съвсем случайно поднах на него и не си го запаметих. Следкато видях този сайт се позаинтерисувах затова как е направен, с каква програма и всичиките му там неща. Почнах да търся всякаква информация за 3D съответно за това кои са най добрите програми за тази цел. Първо си изтеглих 3D Studio MAX след което реших, че е прекалено сложна за мен, защото все пак съм начинаеща в тази област и нищо не разбирам, пробвах други програме, но със същия успех. Направеми впечатление, че всички работя доло-горе по един принцип, разликата е там каквото ти предлагат в програмата като допълнителни екстри.

    И така следкато се заех да се занимавам с 3D реших, че ще е добре и да проуча какъв ще е интереса. Това е и смисъла на цялата тази тема. Смятате ли, че един сайт с добре направен, а и интересен 3D дизайн, ще привличе повече посетили от колокот един обикновенно направен сайт? Но да не забравя ме, че макар и съдържанието на сайта, което е също толокова важно колокот и самия изглед, все пак всеки гледа това как изглежда нали? И за да не бъде темата само с разни коментари ще помоля ако някой има информация за 3D като цяло и за това кои програми са добри и лесно се използват и всякаква таква информация. Дано темата да ви хареса. 8)

      Current date/time is Sun May 12, 2024 7:11 am