Моля влезте в своя акаунт за да разберете и за да общувате свободно или се регистрирайте от бутона долу. Благодаря от екипа на PROdata.

Join the forum, it's quick and easy

Моля влезте в своя акаунт за да разберете и за да общувате свободно или се регистрирайте от бутона долу. Благодаря от екипа на PROdata.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
XlApEtO
BloodRayne
Administrator
7 posters

    Кой със какво ще похвали своя град ?

    Administrator
    Administrator
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 95
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by Administrator Sat Nov 28, 2009 11:03 pm

    Здравейте.
    Мислих много, за каква тема да поставя и най-накрая измислих.
    Всеки един от вас да напише от кой град е, и с какво ще го защити (похвали)от другите градове.


    Аз лично съм от град Банско.
    Много хубав град, не само защото местожителството ми е тук. Градът има много стари традиций. Той се намира в подножието на "Пирин" планина. Намирам се във подножието на една прелестна красота, която е неописуема, по текстов вид. Напоследък във града настъпиха много строежи, (хотели, коупераций, къщи). Ами общо взето това е за градът ми. Просто ви пожелавам да дойдете. Вижте красотите на "Пирин" планина, карайте ски, сноуборд, скачайте със парашут, и изобщо изживейте едно неописуемо чувство ! Айде стига съм се хвалил cyclops
    avatar
    BloodRayne
    Напредва
    Напредва


    Брой мнения : 1
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Ето го и моя град!

    Post by BloodRayne Sat Nov 28, 2009 11:16 pm

    Аз съм от Червен бряг.
    Намира се близо до Плевен. Има много реки близо до Червен бряг. Това лято много хора започнаха да правят ремонти строежи (започнаха да ремонтират старо кино, но спряха незнам защо)също започнаха да правят нещо като била това е общо взето.
    XlApEtO
    XlApEtO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 9
    Join date : 2009-11-28
    Age : 33
    Местожителство : Varna

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty

    Post by XlApEtO Sun Nov 29, 2009 9:18 pm

    Аз съм от Варна.
    С кво може дасе похвали освен с това колко много цигани има :Д
    DeMoH
    DeMoH
    Напредва
    Напредва


    Брой мнения : 11
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by DeMoH Sun Nov 29, 2009 9:23 pm

    Аз сьм от Севлиево :) еми незнам скоро отвориха Billa , Plusove скоро ще има и Калфлам най-големия магазин :)
    index4o
    index4o
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 27
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by index4o Mon Nov 30, 2009 2:15 pm

    Аз съм от Пловдив най якия град ;DD Има много забележителности като например седемте тепета и много други ,, амфи театъра а също и старата тракийска колтура запезена през вековете ; ]]
    An7ekaP
    An7ekaP
    VIP Гост
    VIP Гост


    Брой мнения : 10
    Join date : 2009-11-29

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by An7ekaP Mon Nov 30, 2009 3:13 pm

    Аз съм от Банско тоя град е много хубав защото през зимата а и не само тогава има много туристи и може да си намериш много приятели.Тук също е хубаво защото сутрин като станеш виждаш една страхотна гледка Пирин планина това е гордоста на моя град! Има само едно лошо няма много кафенете и когато излезеш да се видиш приятели няма къде да изпиете едно кафе общо взето е това!
    Administrator
    Administrator
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 95
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty хах

    Post by Administrator Mon Nov 30, 2009 3:19 pm

    An7ekaP wrote:Аз съм от Банско тоя град е много хубав защото през зимата а и не само тогава има много туристи и може да си намериш много приятели.Тук също е хубаво защото сутрин като станеш виждаш една страхотна гледка Пирин планина това е гордоста на моя град! Има само едно лошо няма много кафенете и когато излезеш да се видиш приятели няма къде да изпиете едно кафе общо взето е това!

    пепел ти на езика Кой със какво ще похвали своя град ? 255882 как да няма кафенета Very Happy
    Psychopath
    Psychopath
    Напредва
    Напредва


    Брой мнения : 13
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by Psychopath Thu Dec 03, 2009 11:15 pm

    Мм..Ткаа
    Аз съм от град Горна Оряховица
    Мога да похваля този град с камъка, пияндетата по улиците, яките путки и естествено и най-важно със мен-Най-голямото печено лапе в града afro Кой със какво ще похвали своя град ? 422977
    Administrator
    Administrator
    Администратор
    Администратор


    Брой мнения : 95
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by Administrator Thu Dec 03, 2009 11:19 pm

    PsYcHoPaTh wrote:Мм..Ткаа
    Аз съм от град Горна Оряховица
    Мога да похваля този град с камъка, пияндетата по улиците, яките путки и естествено и най-важно със мен-Най-голямото печено лапе в града afro Кой със какво ще похвали своя град ? 422977

    ПЪРВО ПРЕДОПРЕЖДЕНИЕ ЗА БАН ! Моля спазвай добрия тон !
    Psychopath
    Psychopath
    Напредва
    Напредва


    Брой мнения : 13
    Join date : 2009-11-28

    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by Psychopath Sun Dec 20, 2009 8:20 pm

    Оспокой топката бе,Willie Very Happy

    Sponsored content


    Кой със какво ще похвали своя град ? Empty Re: Кой със какво ще похвали своя град ?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 5:12 am