Моля влезте в своя акаунт за да разберете и за да общувате свободно или се регистрирайте от бутона долу. Благодаря от екипа на PROdata.

Join the forum, it's quick and easy

Моля влезте в своя акаунт за да разберете и за да общувате свободно или се регистрирайте от бутона долу. Благодаря от екипа на PROdata.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Как според вас стой политиката в страната ни ?

    avatar
    bgtelevision
    Напредва
    Напредва


    Брой мнения : 7
    Join date : 2009-11-30

    Как според вас стой политиката в страната ни ? Empty Как според вас стой политиката в страната ни ?

    Post by bgtelevision Mon Nov 30, 2009 2:01 pm

    Здравейте, понеже видях че няма теми, реших да напиша една.
    на 31 години съм. Заинтересован съм, и искам да чуя вашето мнение, относно политиката в страната ни ! Exclamation
    index4o
    index4o
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 27
    Join date : 2009-11-28

    Как според вас стой политиката в страната ни ? Empty Re: Как според вас стой политиката в страната ни ?

    Post by index4o Mon Nov 30, 2009 2:12 pm

    Защо не започнеш първи та да имаме някъква основа за която да говорим ;DD
    avatar
    data.bg
    Напредва
    Напредва


    Брой мнения : 6
    Join date : 2009-11-29

    Как според вас стой политиката в страната ни ? Empty Българската политика !

    Post by data.bg Tue Dec 01, 2009 10:42 pm

    Мисля че политиката в българия, е пълна корупция. Всичко гледа да претефи някой лев "с извинение за израза".
    Защо не погледнете във големите страни. Англия, Германия, Русия и много други, там всички политици, гледат да направят нещо за страната, полезно, удобно за народа. Защо единствено в България има такива работи, питали ли сте се този въпрос ?
    Аз мисля че трябва да се изберът добри политици, които не се противопоставят на държавата, да крадат пари, средства за изграждане на Сгради, домове за децата с увреждания и други работи с които обществото ще се радва да бъдат направени !

    Благодаря ! Как според вас стой политиката в страната ни ? 418976
    SkyWalker
    SkyWalker
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 13
    Join date : 2009-12-01
    Местожителство : Пловдив

    Как според вас стой политиката в страната ни ? Empty Re: Как според вас стой политиката в страната ни ?

    Post by SkyWalker Wed Dec 02, 2009 11:55 am

    Да ама такъв филм няма,всеки си мисли ..."аз да бях политик нямаше да крада пари,щях да правя всичко добро за България....."Но всъщност,който и да било човек имащ достъп до толкова пари и власт се замозабравя все някога и почва да прави точно това което не трябва..Това за другите държави от части е вярно,всяка държава с проблемите си просто някой имат по малко други повече

    Sponsored content


    Как според вас стой политиката в страната ни ? Empty Re: Как според вас стой политиката в страната ни ?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 5:23 pm